Wystarczył jeden moment…

Wystarczył jeden moment…

Pani Magdalena Wrodarczyk od 5 lat wiodła szczęśliwe życie u boku ukochanego męża i córeczki – 4 – letniej Poli. Cała jej rodzina była zdrowa i niczego im nie brakowało. Można by śmiało rzec – Czego chcieć więcej?

Niestety rok 2020 dla wielu z nas nie był łaskawy. Nie oszczędził również Pani Magdy, której życie diametralnie się odmieniło. Wystarczyła chwila….

16 sierpnia, wracając z wakacji Pani Magdalena uległa wypadkowi komunikacyjnemu, wskutek którego złamała kręgosłup i uszkodziła rdzeń kręgowy. W Szczecinie przeszła operację kręgosłupa, a następnie została przetransportowana do Górnośląskiego Centrum Rehabilitacji im. Gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach. Tam, jak wspomina pani Magda „ udało mi się na tyle usamodzielnić, że mogłam zostać wypisana do domu. W międzyczasie otrzymałam ogromne wsparcie ze strony firmy VOX VERITAS®, która to postanowiła wraz ze mną zawalczyć o moje zdrowie i powrót do normalnego życia, proponując skorzystanie z nowoczesnych metod leczenia, a w szczególności z rehabilitacji robotycznej.”

ŚWIATEŁKO W TUNELU…

Wiadomo, że w każdej rehabilitacji powypadkowej liczy się czas. Pani Magdalena postanowiła więc poszukać prywatnego ośrodka rehabilitacyjnego oraz rehabilitantów, którzy pomogliby jej w powrocie do pełnej sprawności.

Jak podkreśla poszkodowana, „Od wypadku minęło już trochę czasu, a ja dzięki zrobotyzowanej neurorehabilitacji, robię duże postępy! Zdecydowanie nie brakuje mi sił oraz chęci do walki, choć doskonale zdaje sobie sprawę, że czeka mnie długotrwała i ciężka praca.”

X