Niezależne opinie medyczne

NIEZALEŻNE OPINIE MEDYCZNE – NIEZBĘDNY ELEMENT W WALCE O LEPSZE JUTRO

By móc uzyskać odszkodowanie, zadośćuczynienie, bądź inne świadczenia po wypadku komunikacyjnym lub innym zdarzeniu losowym, osoba poszkodowana powinna posiadać odpowiednią dokumentację medyczną. Stanowi ona niezbędny element, bez którego żaden wniosek nie będzie procesowany. FUNDACJA PODARUJ DOBRO również w tej kwestii nie pozostawia swoich Podopiecznych samym sobie, ale działa wielopłaszczyznowo.

W JAKI SPOSÓB UZYSKAĆ NIEZALEŻNĄ OPINIE MEDYCZNĄ?

Nasz zespół specjalistów doskonale zdaje sobie sprawę, że wiele osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych nie ma pojęcia o tym, jak powinno przebiegać ich leczenie i o jakie świadczenia może się ubiegać. Walka o zdrowie, a czasem nawet życie pochłania całą energię Poszkodowanego i jego najbliższych, którzy niejednokrotnie nie mają nawet czasu ani siły na skompletowanie całej dokumentacji medycznej. Niestety w wielu przypadkach karta leczenia szpitalnego czy też akt zgonu są niewystarczające. Firmy ubezpieczeniowe wymagają bowiem szczegółowej oceny stanu Pacjenta. FUNDACJA PODARUJ DOBRO pomoże Państwu w uzyskaniu niezależnych opinii medycznych, które odgrywają kluczowe znaczenie w sprawach odszkodowawczych. Są one niezbędne przy ustalaniu wielkości uszczerbku na zdrowiu czy też wskazywaniu związku przyczynowo – skutkowego pomiędzy urazami, których doznał Poszkodowany, a ich wpływem na jego stan zdrowia i możliwość samodzielnej egzystencji. Współpracujemy z doświadczonymi ekspertami medycznymi oraz wykwalifikowanymi specjalistami, dzięki czemu świadczymy naszym Podopiecznym wielopłaszczyznową pomoc.

POMAGAMY W UZYSKANIU NIEZALEŻNYCH OPINII MEDYCZNYCH

Osoba, która uczestniczyła w wypadku komunikacyjnym i doznała w nim obrażeń jest kierowana przez pracowników FUNDACJI PODARUJ DOBRO na kompleksowe badania lekarskie, z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod i narzędzi. Dzięki czemu jesteśmy w stanie określić rzeczywisty uraz Poszkodowanego oraz jego potrzeby i stworzyć plan leczenia w najnowocześniejszych klinikach medycznych. Niezależne opinie medyczne są również bardzo pomocne w przypadku starań o zakup sprzętu rehabilitacyjnego czy też protez bionicznych. Dzięki nim można walczyć o wysokie odszkodowanie czy też zabezpieczyć wysoką rentę na rehabilitację robotyczną.

X