Renty powypadkowe

KTO MOŻE OTRZYMAĆ RENTĘ POWYPADKOWĄ 29000ZŁ?

Osoby poszkodowane w wypadkach, prócz uzyskania odszkodowania za poniesione straty czy zadośćuczynienia za ból i cierpienie, mogą ubiegać się także o świadczenie rentowe. Dzięki takim, wypłacanym cyklicznie środkom mogą Państwo poprawić jakość swojego życia. Warto podkreślić, że renta powypadkowa przysługuje wszystkim osobom, które na skutek wypadku komunikacyjnego, nieszczęśliwego zdarzenia w pracy, bądź w rolnictwie doznały obrażeń ciała i częściowo, bądź całkowicie utraciły zdolność do pracy zarobkowej. W takim przypadku renta pokrywa część lub całość dochodów, które mogliby Państwo osiągnąć, gdybyście nie ulegli wypadkowi. Prawo do jego pobierania ustaje z dniem ustąpienia niezdolności do pracy. W momencie ponownego jej wystąpienia osoba poszkodowana ma prawo do ponownego otrzymania renty, bez względu na to, jak długa przerwa wystąpiła pomiędzy pobieraniem świadczenia.

RENTY POWYPADKOWE – POMOC W WALCE O LEPSZE JUTRO

Na podkreślenie zasługuje również fakt, iż renta powypadkowa przysługuje również Poszkodowanym, w przypadku gdy ich potrzeby finansowe uległy zwiększeniu poprzez konieczność opłacania leczenia czy rehabilitacji i zakupu potrzebnego sprzętu. O świadczenie rentowe mogą się Państwo ubiegać również w przypadku, gdy obrażenia, którym ulegliście nie pozwalają Wam podjęcia zawodu, do którego się przygotowywaliście. Niestety samodzielne składanie takiego wniosku niejednokrotnie kończy się jego odrzuceniem, bądź przyznaniem renty powypadkowej w kwocie nieadekwatnej do potrzeb osoby poszkodowanej.

POMAGAMY W UZYSKANIU WYSOKICH KWOT RENTY  29000ZŁ

FUNDACJA PODARUJ DOBRO walczy o to, by jej Podopieczni uzyskali świadczenia, których kwota pozwoli faktycznie zrekompensować niemożność do pracy i zarobkowania. Pomagamy również w realizacji niezależnych opinii medycznej, które wskazują rzeczywisty stan zdrowia i stopień upośledzenia funkcjonalnego organizmu Poszkodowanego. Współpracujemy z doświadczonymi i cenionymi lekarzami różnych specjalności. Dla naszych Podopiecznych powołujemy specjalne konsylium, które odpowiednio opiniuje urazy osób poszkodowanych oraz przedstawia ubezpieczycielom plan rehabilitacji i leczenia na najbliższe miesiące czy lata. Nasza fundacja specjalizuje się w uzyskiwaniu wysokich rent na rehabilitację robotyczną. Jej kwoty to nie kilkaset złotych, ale prawie 30000! Dzięki nim Podopieczni mogą skorzystać z nowoczesnej rehabilitacji oraz specjalistycznego leczenia. Należy bowiem pamiętać, że czas odgrywa tutaj kluczową rolę. Warto więc skorzystać z pomocy FUNDACJI PODARUJ DOBRO i natychmiast rozpocząć leczenie. Niepodjęcie takich działań na czas może bowiem skutkować przykrymi konsekwencjami zdrowotnymi. Im szybciej traficie Państwo pod opiekę specjalistów, tym większa szansa na to, że odzyskacie zdrowie i pełną sprawność.

X