Przedstawiciel Fundacji Podaruj Dobro gościem TVP 3

  • 21 stycznia, 2023

21. 01. 2023 roku przedstawiciel Fundacji Podaruj Dobro wziął udział w programie „Głos regionów – Interwencje”. Wspólnie z innymi specjalistami dyskutował na temat bezpieczeństwa podczas ferii. Należy bowiem zdać sobie sprawę, że w czasie zimowego wypoczynku na stokach czy szlakach górskich zdarza się wiele wypadków, których konsekwencje nierzadko są poważne. Są i takie sytuacje, kiedy to, w mgnieniu oka życie osoby poszkodowanej zamienia się w koszmar.

Daniel Kocur tłumaczył, że w momencie wypadku należy reagować jak najszybciej, gdyż właśnie wtedy czas odgrywa ogromną rolę. Wybór odpowiedniej placówki medycznej, która jest w stanie zaoferować Poszkodowanemu najnowocześniejszą rehabilitację robotyczną z wykorzystaniem egzoszkieletu czy lokomatu jest tu kluczową sprawą. Gość Interwencji przedstawił też sposób w jaki przebiega proces dochodzenia roszczeń oraz udowadniania ich. Podkreślał, że niezwykle ważne są opinie biegłych czy odtwarzanie przebiegu wypadku.

Z tego miejsca Fundacja Podaruj Dobro chciałaby bardzo podziękować telewizji TVP3 za zaproszenie do programu, w którym nasz przedstawiciel mógł podzielić się swą wiedzą i doświadczeniem na temat rehabilitacji osób poszkodowanych w wypadkach.

X